Enpsyro on-line : http://www.biotox.cz/enpsyro/ ENCYKLOPEDIE  PSYCHOTROPNÍCH  ROSTLIN
» ROSTLINNÉ DROGY | DROGY OBECNĚ | REJSTŘÍK | ENPSYRO «
« Biotox CZ »
Enpsyro
Titulní strana*
Kompletní obsah*
Struktura projektu*
Pravidla
Poslední změny*
Přehled anket*
Přehled diskuzních fór*
Připomínky a návrhy*
Kontakt*
About Enpsyro*
Pro Vás
Enpsyro k oblíbeným*
Kniha návštěv*
Naše bannerky*
Slovníček pojmů*
Download
Tapety Enpsyro*
Nastavení
Přizpůsobení projektu*
Hlídání změn*
Osobní nastavení*
* nutné vyšší oprávnění
Registrovaní uživatelé

pravidla projektu

1) Projekt ENPSYRO je věnován rostlinám a drogám rostlinného původu, které jsou již po tisíce let používány člověkem, především z důvodu jejich působení na psychiku.
 
2) Projekt ENPSYRO má pouze informativní charakter.Veškeré informace uvedené v tomto projektu jsou určeny pouze ke studijním účelů. V žádném případě se nejedná o propagaci toxikomanie!
 
3) Projekt ENPSYRO se snaží podávat kvalitní, komplexní a objektivní informace. I přesto doporučuji, veškeré zde získané informace porovnávat s dalšími zdroji, zejména z důvodu neustálého rozvoje vědních oborů spojených s oblastí zájmu projektu ENPSYRO. Doporučuji prostudovat zdroje informací uvedené v citacích (sekci Zdroje informací), jakož i zdroje jiné.
 
4) Zneužití některých informací uvedených v projektu ENPSYRO by mohlo mít za následek poškození zdraví, a proto před ním důrazně varuji. Užívání jakýchkoliv drog (bez ohledu zda ilegálních či legálních) je zdraví škodlivé, a proto doporučuji, se takovémuto chování v každém případě vyhnout.
 
5) Naleznete-li na těchto stránkách nějakou chybu, informujte nás o ní skrze stránku Připomínky a návrhy (v menu Enpsyro).
 
6) Vstupem na stránky projektu ENPSYRO vyjadřujete souhlas s uvedenými pravidly. Pokud nejste plnoletí nebo nesouhlasíte s uvedenými pravidly, opusťte ihned tyto stránky!
 
Pablo Honej 2ooo~2oo9